Hráčem roku : Majo Hosík.

V naší 16.leté historii máme nového Hráče roku.Stal se jím  Majo Hojsík ,který v závěrečném finiši porazil své největší konkurenty Nora Mrázika (2) a Pala Paracku(3).Na vítězství v této anketě  musel vyhrát 2 turnaje,2x odešel poražen ve finále a rovněž 2. skončil v Tenisové lize a tak je jeho prvenství naprosto zasloužené! Blahopřejeme.

O tom ,že mládí se dere vpřed ,svědčí i fakt ,že z velikánú našeho klubu - padesátníkú - se do první 10-ky probojoval pouze nestor klubu Juro Urban na 5. místě a ostatních 9 míst patří "mladíkúm", kteří na vstup mezi dospělé teprve čekají.

 

1. ročník EMOTION CARS CUP  v Dunajskej Lužnej má svojho prvého víťaza

 To čo mnohí poznali len z počutia - teraz si vyskúšali na vlastnej koži. Možno aj preto sme na turnaji zaregistrovali rekordnú účasť prihlásených - 37 hráčov !!! + neodmysliteľnú krajšiu časť osadenstva, ktorá vytvárala ako vždy  príjemnú atmosféru tejto akcie. Z turnajov, ktoré sponzoruje firma EMOTION CARS ( Mato Olgayi a Miro Uhrín ) možno neodídete až taký unavení ( hlavne tí čo vypadnú skôr) ale určite neodídete hladní a smädní. Také množstvo skvelého jedla ( vítazom sa stala kačica s kapustou a lokšami, pred skvelým gulášom a rezňami..ale určite bodovali aj rôzne sladkosti (hlavne Kofila), kopa ovocia a množstvo, množstvo všakovakého alkoholu - tu dominoval lahodný ríbezlák)... no proste Maťo opäť nesklamal - za čo mu patrí od všetkých zúčastnených úprimné - ďakujeme!

A teraz k tenisu. Na rýchlom povrchu dominovali hráči, od ktorých sa to najviac čakalo. Bombardér Miro Uhrín, takticky hrajúci Majo Hojsík, stále sa zlepšujúci tohtoročný "čierny kôň" blonďák Noro Mrázik a nevyspytateľný Pali Paracka. Každý z nich si počas turnaja vybral aj slabšie chvilky, ale nakoniec sa dokázali presadiť. Skvelú záverečnú formu dokázal nakoniec do víťazného konca pretaviť Pali Paracka, keď vo finále deklasoval Nora Mrázika 6:1. Norovi ešte stále nie je súdené vyhrať nejaký turnaj Karpatie... Ale skvelé zápasy na turnaji zahrali najmä nestárnúci Lubor Halanda - víťaz útechy, ale aj Boris Kristín či Ivan Sivák...stúpajúcu formu ukázal Roman Chlupis a určite prínosom boli aj hráči s divokou kartou - Kardoš, Turan i Kuta.

Súčasťou turnaja bola aj Konferencia klubu, ktorá prebehla v pokojnej atmosfére - vyhodnotila činnosť klubu v tomto roku a schválila  rozpočet a plán akcií na rok 2011.  Tak teda 1. ročník EMOTION CARS CUP je úspešne za nami a už sa tešíme na ďalší turnaj začiatkom januára v Martine. Pravdaže pár fotiek z Dunajskej Lužnej môžete vidieť v našich albumoch...veď viete kde!

Vítězem Tenisové ligy 2010 se stal Noro Mrázik

Poprvé v historii našeho tenisového klubu nevyhrál TL Bratisklavčan!

Noro vyhrál náš nejtěžší turnaj-TL zaslouženě.Jako jedinný neprohrál ani jeden zápas a od začátku šel pevným krokem ke konečnému vítězství.Triumf Trenčína dovršil 2.místem Majo Hojsík a na 3.místě skončil loňský vítěz Ludo Koreň.Za povšimnutí stojí i výborné výsledky Jaro Pašiaka a Pala Paracku .Tradičně již nejvíce zápasú odehráli stálice TL:Plunár,Kapusta,Ondrejička,Fiedler po 17 ,Koreň a Loffler po 16 zápasech. TL zaznamenala i další skok kupředu v počtu odehraných zápasú 139(+27) ale objevila se i negativa -až  6 hráčú(Halanda.Handiak,Mojžíš,Jurkovič  jun.Palič a Valentovič) neodehrlo předepsaný minimální počet zápasú a museli být z TL vyloučeni.Přesto múžeme TL 2010 vyhodnotit jako velmi úspěšnou a vítězovi blahopřejeme!

HUSA CUP 2010 

Typický pohodový tenisový záver antukovej  sezóny ! Trošku chladno,( ale nepršalo), zišli sa skalní tenisti z Bratislavy a rozdali si to vo štvorhre ( pri náhodnom rozlosovaní). Pravda, určite väčším ťahákom ako tenisové zápolenie bolo popoľudňajšie posedenie pri chrumkavej husi, lokšiach, skvelej kapuste a zdravotnom burčáku. Pri týchto delkatesách je len samozrejmosťou, že tenis bol až na druhom mieste...ale predsa sa patrí oceniť snahu a kvalitu víťazov turnaja. Tým sa celkom suveréne stala rodinná dvojica Ondrášik / Chlupis pred tandemom Fiedler /Koreň a Halanda / Pašiak. Na záver treba poďakovať "starému otcovi " myšlienky organizácie tohto turnaja Milošovi Fiedlerovi a Romanovi Chlupisovi za skvelú organizáciu. Pre štatistov sme pripravili aj konecnú tabulku turnaja a všetky výsledky... pravdaže aj pár fotiek , ktoré Vám ponúkne náš paparazzo vpravo.

JADRAN CUP v Slovinsku máme úspešne za sebou...

Náš najobľúbenejší a jediný turnaj pri Jadranskom mori sa vydaril  nadočakávanie. Neskromne si dovolím tvrdiť, že patril medzi najlepšie v doterajšej 15. ročnej  histórii.  Ideálne počasie ( 25 - 28 st. C), kvalitné ubytovanie s 2 vyhrievanými krytými bazénmi a wellnes centrom, celkom kvalitné kurty s domácim zázemím (aj slivovicou) a veľmi príjemné okolie -  to všetko prispelo k tomu, že zo 74 účastníkov nebolo snáď nikoho, kto by mal k niečomu výhrady!  Snáď len výsledky tenisového turnaja nemohli uspokojiť všetkých hráčov...no každý si našiel to "svoje" víťazstvo. Napr. Ivan Sivák, keď otočil rozhodujúci zápas v skupine s Borisom Kristinom zo stavu 0/5 a 15/40, alebo Jano Zelienka, keď v skupine porazil Jura Urbana, no potom nepostúpil ďalej...alebo Igor Valentovič, keď porazil Sama Roška, či víťazstvo Maťa Ziga nad Paľom Parackom alebo tesná prehra Petra Plunára so slivovicou...prekvapení bolo veľa a to k športu predsa patrí. Nakoniec tenisovú dominanciu Trenčína potvrdilo aj zloženie semifinále:Hojsík, Zigo, Mrázik a jediný bratislavčan Urban. A finále bolo nakoniec tiež trenčianskou záležitosťou, keď po veľkom boji si vzácny putovný pohár JADRAN CUP zoberie  na rok domov Majo Hojsík, ktorý porazil mladíka Nora Mrázika až v tajbrejku. Ešteže vo štvorhre česť Bratislavy (alebo skôr Čiernej Vody) zachránila dvojica Koreň / Chlupis, ktorá vo finále porazila dvojicu Hojsík / Zelienka  6/3. Pohár za 9. miesto si odniesol domov hrabě Stuchlík a za 16. miesto stále sa zlepšujúci Tibor Beleš. Turnaj to bol naozaj vydarený a už teraz je jasné, že o rok sa na tomto mieste stretneme opäť..a možno prekonáme aj  účastnícky rekord z Umagu (86)...no nechajme sa prekvapit. Pravdaže bohaté foto z turnaja nemôže chýbat...vid paparzzo vpravo!

Ve dnech 6.-7.8 proběhl  v Hornom Srní

sraz účastníku TL 2010 aby se umožnilo  účastníkúm TL odehrát zápasy i s hráči z jiného města.Po deštivém pátku se počasí umoudřilo a odehrálo se celkem 12 zápasú TL s nelichotivou bilancí pro Blaváky kteří v konfrontaci s TN uhráli pouze 1 set a jedinné body(překvapivě) si veze Miki ,který zdolal v bratislavském derby Stana L.Většina zápasú však měla velmi dobrou úroveň a její aktéři Miki,Stano L.,Peter O.,Miloš F.z Blavy a Majo H.,Noro M.,Julo M. a Miloš S.nelitovali,že se v Hornom Srní sešli.

Sportovní dny Karpatie 23.-25.07.2010

Předčili očekávaní !!!        

 

Kdo tam byl nelitoval.Robo s Dankou nám připravili takový relaxační víkend jaký jsme si ani nepředstavovali. I když počasí nám nevyšlo - tak to nevadilo. Vstávalo se v prúměru v 10,00 hod a pak se jen papalo a sportovalo-bez naháňaček, bez prosení "poď si zahrát."  Zkrátka oznámil se sport a šlo se - většinou všichni. Ukázalo se ,že nejvšestrannější sportovec-nebyl muž, ale něžná žienka-Majka Chlupisova, která nás předčila skoro ve všem. Jak závidíme Romanovi její něžné ručičky... Po sportu následoval relax v místním welnes centru a o večerní zábavu se znovu postaral Robo. Jak jsme všichni omládli a zatancovali si při hře slovenských Beatlesákú a to nás neodradil ani déšt. No prostě paráda a nezbývá  než poděkovat Šuníkovcúm za skvělou organizaci a věřit , že příští rok nás bude na této akci více. Foto z akce nemuže chybět ....tentokrát z objektívu Janka D. ...stačí ak kliknete na nášho paparazza vpravo!

Čierna Voda 2010 -TURNAJ KATEGORIE "C" VE čTYŘHŘE

Vyhrali Trenčania !!

Kvalitně obsazený turnaj  PITSTOP - Čierna Voda 2010 ve čtyřhře vyhrála trenčianská dvojice Majo Hojsík a Maťo Zigo, která jako jedinná prošla celým turnajem bez porážky .O kvalitě turnaje svědčí i vyrovnanost většiny zápasú a o postupu rozhodovaly skutečně jen fiftýny. Jinak se ceký turnaj nesl ve velmi kamarátské atmosféře skvěle organizované skupinou okolo Romana Ch. a jistě se sem budeme rádi vracet na další podobné akce.Výsledky a fotografie budou doplněny v odpoledních hodinách.

 

Gentleman´s cup 16. ročník skončil s obrovským prekvapením.

Keď v roku 1996 vyhral Juro Urban tento turnaj po prvýkrát iste netušil, že ešte aj o 14 rokov bude tento pohár zdvíhať opäť nad hlavou ako víťaz 16. ročníka tejto prestížnej akcie. A to sa na turnaji zúčastnili takí hráči ako top favorit Imed, No. 1 rebríčka Majo Hojsík, ctižiadostiví mladíci Koreň, Paracka, Loffler, Mrázik čí nevyspytatelní Čambal, Ortutay, Matovič, Halanda...Ale opäť sme sa mohli presvedčiť, že v tenise vyhrávajú tí - ktorí možno nehrajú najkrajší tenis, ale zdobí ich nezlomná vôla a zdravá túžba po víťazstve.

 V Luhačoviciach ani tento rok počasie nesklamalo a tak v čarokrásnom kúpeľnom areáli sme opäť prežili dva nádherné dni v spojení tenisu a dobrej zábavy. Pravdaže nechýbali večerné "tanečky" medzi miestnymi "mládežníkmi" a tiež povinné "nákupy" našich polovičiek. Ale späť k tenisu. Okrem dvojhier bol veľmi sledovaný aj turnaj vo štvorhrách, kde opäť veľmi blízko k svojmu prvému titulu bol Ivan Sivák. Spolu s Imedom však nestačili vo finále na dvojicu starých hracovníkov Halanda /Uhrín a podľahli im 2/6. Pre poriadok aj ďalšie výsledky... Súťaž útechy o 17. miesto vyhral zaslúžene Miloš Fiedler nad Igorom Valentovičom 6/3. Útechu o 9. miesto vyhral navrátilec Roman Chlupis nad Mirom Uhrínom. Svoju semifinálovú púť ukončili Imed po prehre s Palom Parackom 3/6 a Majo Hojsík po prehre s Juro Urbanom 3/6. No a finále bol boj nervov a taktiky v ktorom nakoniec viac šťastia, vôle po víťazstve i skúseností mal na svojej strane Juro Urban a zaznamenal tento nečakaný úspech. Na záver sa treba podakovať aj organizatom turnaja v zložení Fiedler , Kristín, Ortutay... jedla a pitia bolo dosť a bolo naozaj skvelé a tá tvarohovočerešnová štrúdla ...to bola báseň! No a pravdaže foto turnaja nájdete, ak kliknete na nášho papparaza vpravo.  

 

Ďalší náš kamarát dohral svoj zápas....

Nie je to tak dávno, čo svoj zápas dobojoval náš kamarát -  Ivan Javor. Teraz sa na cestu za ním vybral jeho partner vo štvorhre - s ktorým v roku 2004 vybojoval nezabudnuteľné vítaztvo na Gentlemans Cupe v Trenčianskych Tepliciach -  Jožko Štít . Je ťažké hľadať slová, ktoré by vystihovali náš smútok, no ver, že bolo pre nás cťou poznať Ťa  a aspoň malú etapu života prežiť spoločne s tebou, či už na poli pracovnom, ale hlavne v našej tenisovej a futbalovej partii. Česť Tvojej  pamiatke!

 

Laugaracio cup 2010 v Hornom Srní - ani do tretice to Stanovi Lofflerovi nevyšlo !

Veľmi sympatické a jedinečné prostredie v Hornom Sŕní už po druhýkrát privítalo hráčov populárneho Largaricia Cupu. Tento ročník bol umocnený oslavou 40. narodenín trenčianskej legendy - "kráľa všetkých smetiarov" Maťa Ziga. Už len to bola záruka skvelej organizácie! Keď sa k tomu pridala trenčianska úderka ďalších sponzorov ( Hojsík, Vaňo, Mrázik, Lazarčík,Stuchlík, Mihálik... ) všetkým bolo jasné, že tento turnaj nemôže dopadnúť zle. Aj počasie sa umúdrilo a na kvalitných dvorcoch sa rozpútali boje, aké v Karpatii už dávno nepamätajú. Veď kto by si len pomyslel, že zo "skupiny smrti" sa ďalej nedostane minuloročný víťaz a top favorit - Ľudo Koreň... v semifinále bude po dlhých rokoch opäť všetkými masťami mastený nezmar Maťo Matovič, či vo finále už tretíkrát za sebou neuspeje Stano Loffler... Ale práve prekvapenia sú korením tenisu! Palmu víťazstva si nakoniec odniesol domáci favorit kandidát divokej karty Peter Polcík, ktorý vo finále plného zvratov zdolal Stana Lofflera 7/5 , keď už prehrával 3/5. Ináč to mal nahnuté už aj v skupine, kde ho za stavu 1/5 a 15/30 v súboji s Koreňom delili dve loptičky od vypadnutia...ale kde je vôla -tam je cesta a Peťo si víťazstvo svojou nezlomnou vôlou zaslúžil. Neľútostné boje boli aj vo štvorhre, kde finále len o vlások uniklo najukecanejšej dvojici Hojsík/Sivák a miesto vo finále musela prepustit Koreňovi s Magutom, ktorí pokračoavali ďalej a po víťazstve nad dvojicou Šuník / Špaček 6/4 si vynahradili nezdar vo dvojhrách. Určite treba spomenúť víťazstvo Tibora Beleša v úteche nad unaveným ale stale sa zlepšujúcim Ivanom Sivákom. Obaja prekvapili už v semifinále, kde Sivák vyradil Luda Koreňa a Tibor Beleš taktizujúceho Laca Čambala.

Bola to opäť skvelá akcia, len škoda, že náhle "zranenia" narušli priebeh druhého dňa turnaja. Mali by si niektorí naši členovia uvedomiť, že za každou organizáciou takejto akcie sa skrýva veľa práce, úsilia a dosť penazí. Svojou absenciou na druhý deň "pokazia náladu" nielen hráčom, ktorí na turnaji zostali a prišli zahrať, ale tiež spoluhráčom vo štvorhrách, ktorým znemožnia ďalšie pokračovanie v turnaji. O tom, že takýmto spôsobom aj prejavujú úctu k práci organizátora turnaja hádam netreba ani pochybovať. O to viac potešili hráči ktorí z rôznych príčin nemohli na turnaji hrať a predsa prišli pozrieť do Horného Sŕnia.( Plunár, Stuchlík, Lazarčík, Kristín...) Vidieť, že im na partii záležií a  treba za im za takýto postoj úprimne poďakovať.

Všetko zaujímavé nájdete v našej fotogalérii a už sa tešíme na najbližší turnaj - najstarší Gentlemans Cup, ktorí bude v dňoch 4. -5. 6. 2010 opäť v kúpeľnom mestečku na Morave - v Luhačoviciach. Uzávierka prihlášok je do 28.5.2010.

II.ročníkWell well cupu už zná vítěze!

Pohoda,klid a tabáček. Mnohdy i slivovička .Talk lze charakterizovat II.ročník Well well cupu,který  proběhl v příjemné atmosféře,bez stresú a nahánaček. I když na většině hráčú bylo vidět začátek sezóny pod širým nebem na antuce,lze konstatovat,že tím kvalita soutěže neutrpěla. Bojovalo se - někdo vyhrával,jiný prohrával,tak už to ve sportu bývá. Na závěr ale všichni konstatovali,že to bylo dobrá,zdařilá akce kde si velmi dobře zahráli. Tento turnaj potvrdil ,že lze se dobře pobavit i na

jednodenním turnaji. Vítězství si zaslouženě odnesl Miro Uhrín se svým parťákem Kutom, kteří zdolali ve finále naše 4hrové velikány-Mikiho s Luborom H. 6:1. Citrón vítěze za 3.místo si odnesl náš PPP s parťákem Kolbíkem,kteří zdolali černé koně soutěže-pár Ondrejička / Chren. pro statistiky celkové pořadí:  1.Uhrín-Kuta.2.Ortutay-Halanda,3.Plunár-Kolbík,4.Ondrejička-Chren.5.Loffler-Paracka,6.Sivák-Beleš,7.Urban-Valentovič,8.Fiedler-Liedl,9.Kristín-Jurkovič dr.,10.Sabol- Snopek.

 

Vše krásné musí někdy skončit......

Kaprun 2010 je za námi. V překrásném prostředí a za fantastického až gýčového počasí jsme se dosytosti vydováděli na naší tradiční lyžovačce. I když naši lyžařští specialisté brblali nad kvalitou sněhu,většina účastníkú by kvalitnější sníh nevymněnila za sluneční pohodu. Nejen naše lyžařské výkony ohromily domácí, ale to co letos předvedla naše "krojovaná úderka" (-dresy, cilindry a čepičky v národních barvách) na hlavním pódiu před Alpinkou - to ohromilo domácí natolik, že naši tanečníci se dostali do místní TV a na webové Kaprunské stránky. Hold našinec se nezapře. Jedinnou nevýhodou tohoto pobytu bylo ubytování ve 4 rúzných objektech a tak se trochu vytratila společná soudružnost při večerních posezeních. Přesto múžeme tuto akci vyhodnotit jako velmi zdařilou. Veříme,že všichna přání,které si přáli naši členové když pod rozkvetlou třešní líbali své lepší polovičky, budou splněna.A tak  se těšíme na příští rok. O tom zda se vrátíme do Kaprunu nebo najdeme jinou lokalitu se ještě dohodneme.  Pár fotografii nafotil Juro ještě před svým odjezdem a v nejbližší době dopníme tyto fotografie o další z foťáku Marty D.

 

Azurreizen cup 2010 v Trnave v réžii Imeda !

V prvom rade treba poďakovať nášmu kamarátovi Imedovi, ktorý - aj keď už nie je členom  klubu, nezabudol na svojich kamarátov a zorganizoval tradičný trnavský Azurreizen Cup aj v tomto roku. A opäť  nepozeral do peňaženky a štedro hostil všetkých hráčov a ich partnerky na naozaj najvyššej  úrovni... Je len málo ľudí, ktorí dokážu byť ku svojim kamarátom takto štedrí...vďaka IMED a ešte raz všetko naj k tvojim narodeninám!  To, že nakoniec si Imed aj svoj turnaj nakoniec opäť vyhral, svedčí o jeho  hernej suverenite medzi nami, ktorá trvá posledné  3 roky a nedokážu mu konkurovať ani o niekoľko rokov mladší hráči... tentoraz si vo finále s ľahkostou poradil s ambicióznym Stenlym Lofflerom 6/2. Organizačne s prehľadom turnaj doviedol až do konca Boris Kristín, za čo mu tiež patrí vďaka. Nie je to ľahká práca  a mali by si ju vyskúšať hlavne tí najväčší "nespokojenci".Tiež sa podľa ohlasu zúčastnených hráčov potvrdilo, že konečne sme našli hrací systém, ktorý vyhovuje väčšine(aj keď nie všetkým)....aj si všetci zahrajú - aj nečakajú na svoj zápas pol dňa ...no a  pri tomto hracom systéme nie je núdza o prekvapenia, ktoré má každý rád. Veď kto by tipoval  prehru Luda Koreňa s Petrom Ondrejičkom , alebo prehru Maja Hojsíka s Janom Zelienkom, či prehru Laca Čambala s Mikim Ortutayom a Jura Urbana s Norom Mrázikom...

Po hernej stránke mal turnaj opäť dobrú úroveň, potešila  stúpajúca forma Peťa Ondrejičku, Jana Zelienku či Jara Pašiaka... mnohí otvárali oči nad výsledkami a hlavne hrou Ivana Siváka a mnohí zatvárali zasa oči nad hrou...no radšej nemenovať! Pravda jedna lastovička jar nerobi a tak najbližší turnaj v Hornom Sŕní ukáže, do akej miery to bola náhoda a do akej miery je to skutočnosť... Takže už teraz sa tešíme na máj  -do Horného Sŕnia. Pár fotiek z Trnavy určite poteší, ak si kliknete na nášho paparzza vpravo.

Výsledky:

Finále:Imed-Loffler 6:2

Semifinále:Loffler-Uhrín 6:4

                Imed -Hojsík 6:4

      o 9.miesto:Urban-Ortutay 6:3

          útecha: Čambal-Fiedler 10:6

To najzaujímavejšie čo sa udialo v tomto roku v našom klube...

 

Kurdejovská "štvorka" opäť stála za to !

Najobľúbenejší štvorhrový turnaj skončil úspechom tenisu a hlavne našej skvelej partie. Turnaja sa zúčastnílo 16 párov ( prišli všetci -aj Jano O.) a povzbudiť ich prišlo asi dvadsať krásnych dievčat a žien... Už v skupinách sa mohol každý presvedčiť, aká veľká vyrovnanosť na štvorhrových turnajoch vládne v našom klube...nepostúpili vlaňajší víťazi Koreň / Matovič, ani sami sebou favorizovaní bratia Chlupisovci, ktorí nezvládli prehru a ešte večer sa vytratili potichu domov, čím uškodili hlavne sami sebe.... ale ani neskorší víťazi to nemali v skupinách ľahké a našli si tiež svojho premožiteľa. Príjemne prekvapili podcenovaní Sivák/ Beleš, ktorým chýbalo pár loptičiek a prebojovali by sa do štvrtvinále a tiež stále sa zlepšujúci martinskí matadori Mišenda / Zelienka, ktorí sa zastavili tesne pred finále. Nakoniec to dopadlo tak, ako predpokladal náš tenisový "odborník " Laco Čambal. Svoje víťazné "jabadabdúúú" si po dvojročnej pauze zakričala opäť dvojica Hojsík / Zigo, ktorá vo finále predčila hlavne skúsenosťami dvojicu mladíkov Mrázik / Šuník a nezlomil ju ani nepriaznivý stav 3/5 ..no hold skúsenosti sú k nezaplateniu.  

Veľká vďaka patrí hlavnému organizátorovi Milošovi Fiedlerovi, bez ktorého organizačnej taktovky si už ani nevieme žiadny turnaj predstaviť a tiež Maťovi Matovičovi, ktorý mu pri tom sekundoval. Nesmieme zabudnúť ani na nášho člena a hlavne skvelého kamaráta  Maťa Olgaya, ktorý tradične prispel sponzorsky na túto akciu. No a 5 l tekutý príspevok od Jožka Letricha snáď už ani nepotrebuje ďalší  komentár...vďaka Vám chlapci.  Pri tejto príležitosti veríme, že keď sa budete rozhodovať o venovaní svojich 2% z daní (a nedáte ich deťom ani týraným zvieratám) tak si uvedomíte, že ich spločne využijeme určite prospešnejšie ako táto vláda.

Aj napriek skvelej atmosfére môžeme mať výhrady voči službám v Kurdejově ( z roka na rok sú k nám menej ústretoví - žeby kvôli tomu silnému Euru ?) myslím si, že ťažko sa nám bude hľadať vhodnejšia alternatíva... Foto z akcie  ako už tradične Vám predstaví náš paparazzi vpravo..

 

IV.ročník bowlingového turnaja LEGON CUP v NBC

Tentoraz v NBC (a určite nie naposledy) sa uskutočnil už 4. ročník bowlingového turnaja nášho klubu. Už tradične pod sponzorským a organizačným  patronátom firmy LEGON, za čo patrí manželom Chlupisovcom naozaj srdečná vďaka. Pravda nesmieme zabudnúť ani na "seknutého oslávenca" Miloša Fiedlera, ktorý sa pridal k organizátorom a  ako vždy svojim šarmom zvládal všetky organizačné úskalia... A teraz k súťaži. Zúčastnilo sa 12 párov, ktorí súťažili v 3 disciplínach...muži, ženy a hlavná súťaž - zmiešané páry. Z minulého roku chýbali síce Dančíkovci a rodina Šimonovcov, no zato sme tento rok privítali nových - mladých Šuníkovcov, skoro mladých Halandovcov, Plunárovcov a Paličovcov a hostí turnaja rodinu - Horvátovcov. Atmosféra bola ako vždy skvelá, súťaživá s množstvom občerstvenia a hlavne zábavy. A o to na našich klubových akciách ide a veríme, že nám to vydrží ešte pekných pár rôčkov. Putovný pohár LEGON CUPU a množstvo cien si však mohli odniesť domov len tí najlepší. A tým sa v hlavnej kategórii stala skororodina Šuníkovcov pred skororodinou Urbanovcov a rodinou Matovičovcov. Celkové konečné výsledky  vo všetkých  kategóriach si môžete pozrieť vo výsledkovej listine a foto z tejto akcie ako už tradične, ak si kliknete na nášho paparazza vpravo hore.

Až po 5. finále konečne zdvihol pohár nad hlavu Majo Hojsík !

Vo výbornej atmosfére a vďaka skvelým martinským sponzorom a organizátorom sa v piatok a sobotu konal 14. ročník Novoročného turnaja - Vitar-Rotox  Cup. V dramatickom finále sa stretli Stano Loffler a večný finalista Majo Hojsík. Ani vedenie 4/1 a 40:30 nestačilo Stenlymu, aby zaknihoval svoje tretie turnajové víťazstvo. A tak sa nakoniec bojovný a šťastnejší Majo Hojsík dočkal - víťazným tajbrejkom prelomil smolu a získal svoj premiérový triumf.

V Martine sa aj napriek viacerým chýbajúcim hráčom zišla výborná konkurencia a hlavne skvelá partia. Vrcholom turnaja bol piatkový spoločenský večer a hlavne famózne zoskupenie miestnych hudobníčok, ktoré svojim virtuóznym doprovodom rozprúdili zábavu. Pravda, ani o vlások nezaostával náš gitarový " spevokol" v zložení Milan Balent, Vlaďa a Peťo O. A tak sa ani nikto nečudoval, že tanec a spev znel hotelom ešte o 03. hod. nadránom... ale môže byť lepšia príprava na náročné sobotňajšie vyvrcholenie turnaja? Turnaj sa vydaril po všetkých stánkach a veríme, že sa v minimálne rovnakom zložení v Martine stretneme zasa o rok. Exkluzívne fotografie opäť nájdete, ak si kliknete na nášho fotografe ( vpravo hore)

Výsledky:

Finále:Hojsík-Loffler 7:6 (TB 7:4)

semifinále:Hojsík :Lazarčík 7:5,Loffler:Urban 7:1

o 9 miesto:Šuník:Orturay 6:1

finále útechy:Pašiak:Ondrejička 6:1