rok 2020

Pozvánka - Stanley Cup 50 

Pri príležitosti vstupu medzi dospelých si  dovoľujem pozvať všetkých priateľov a ich polovičky dňa 18.7. 2020 na kurty "u Ečiho" na Zlatých pieskoch. Oslava je spojená so štvorhrovým tenisovým turnajom ( od 8.30 - 22.00 hod.) Pravdaže okrem tenisu, som pre Vás pripravil občerstvenie počas celého dňa a tiež slávnostnú večeru pod holým nebom. K dispozícii bude tiež bazén, pláž, jazero a v popoludnajších hodinách diskotéka ( DJ Roman) pre starších a pokročilých

Kto má záujem prísť popriať mi (čokoľvek) a pritom si zahrať turnaj za kvalitnej účasti amatérskej bratislavskej  špičky - nech sa prihlási najneskôr do 10.7. ( nahláste aj doprovod) na náš chat Karpatia turnaje.

Pozor - štartovné za Vás všetkých zaplatí oslávenec !

Váš kamarát Stanley

Laugaricio CUP - Trenčín

Najblizsi turnaj karpatie je  planovany na 20-21.6. v Trencine. Planujeme hrat len 4 hru v sobotu od 10:00 do 19:00.  Vecer spolocenska cast kde by sme oslavili aj Zigiho 50-tku ! V nedelu este objedname kurty od 9.00 - 12:00 pre dobrovolnych zaujemcov o vyzyvacky a vytriezvenie pred cestou domov.

Poprosime aby ste do 17.5. napisali na whatsapp TSF Karpatia, ci mate zaujem o turnaj alebo nie, aby sme to vedeli zorganizovat alebo zrusit.

Samozrejme, predpokladame,  ze situacia ohladom covid sa v tom termine nezhorsi.

Bližšie info :

Ihrisko 3 kurty Trencin,pod Sokolicami, posednie: pivaren sportka v centre TN, ubytovanie: 4* hotel Elizabeth alebo Grand,,3* penzion pod hradom, 2* penzion Svorad alebo Artur - vsetko je to do 300 m od miesta posedenia.

Oslava uplne neformalna. 

Darcek: vasa ucast.