Mikulášsky Retro Cup

Naozaj príjemná predvianočná atmosféra, skvelé vyrovnané zápasy a radosť zo stretnutia s priatelmi - to bol tohtoročný "znovuzrodený " Retro Cup. Vďaka patrí predovšetkým hlavnému organizátorovi a sponzorovi tejto akcie - Jurovi Ondrášikovi. Rovnako dakujeme aj všetkým hráčom a ich polovičkám ktorí prišli  túto poslednú sobotu pred Vianocami do OC Retro v Bratislave. Kedže sa turnaja okrem "cezpolných"  Janka Lazarčíka , Maroša Kapustu a Roba Šuníka zúčastnili už len domáci bratislavčania, bol veľký predpoklad, že turnaj bude konečne veľmi vyrovnaný. A veru prognózy sa naplnili už v skupinách. Dvojica Gogola /Koreň aj keď v skupine skončila až na treťom mieste , nakoniec spanilou jazdou dokráčala až na vrchol, keď vo finále porazili favoritov Chlupisa so Šuníkom.(7/5) Pred finálovými bránami svoju púť skončili dvojice Ondrášik s Belešom i Loffler s Uhrínom. Naozaj tento turnaj mohol vyhrať dnes snáď hocikto, no najviac šťastia ( ale aj nesporného umenia) nakoniec ukázali víťazi. V každom prípade to bola naozaj veľmi vydarená akcia, ktorá určite bude mat svoje pokračovanie aj v roku 2016.   Pár fotografii z akcie má aj náš paparzzo. Týmto turnajom sme ukončili náš športový rok 2015 a stretneme sa opäť už v januári na Novoročnom Pulitzer Cupe 2016 

Preto dovoľte, aby sme všetkým našim členom, ich rodinám i priateľom nášho klubu zapriali do budúceho roku hlavne zdravie, pohodu a radosť zo života. Nech nás sila sprevádza!  Krásne a požehnané vianočné sviatky

SUN WINES Cup   s premierovým finalistom i víťazom !

 Dôstojná oslava troch jubilantov - skvelá propagácia vína firmy Sunwines, neskutočná "žranica", famózne tanečné variácie "mažoretiek  a v neposlednom rade aj zaujímavé tenisové zápolenia. To bol predposledný z našich turnajov ATO -SUN WINES Cup. Už len rekordná účasť hráčov so svojimi polovičkami nasvedčovala tomu, že sa chystá v Trnave niečo výnimočné. Oslava jubilea 50-tky Tibora Beleša a Miloša Stuchlíka a 60-tky Miloša Fiedlera + nenápadné narodeniny Roba Šuníka bola priam smrtiaca záťaž na naše dietne postavičky a abstinentské predsavzatia. Ešte, že DJ išiel celý večer naplno a neutichajúci šarm a krokové variácie  hlavných mažoretiek v podaní Ivanky, Beatky a Vlaďky vyprovokoval aj zarytých netanečníkov urobiť pár smiešnych pohybov navyše. Našťastie všetko podstatné zachytilo citlivé oko našich papparazov a tak o tento nevšedný zážitok sa môžeme podelit aj s tými, čo v sobotu v Trnave chýbali... Pravdaže okrem zábavy sme aj športovali. Sobotné zápolenia vo štvorhre vyhrali top favoriti - Paracka/Mrázik, ktorých však vo finále poriadne vystrašila dvojica Chlupis/Hojsík a po namáhavom boji ich zdolali tesne 6/4. Pred bránami finále napokon zostali dvojice Loffler/Gogola a Šuník /Beleš. Štvorhry teda dopadli podľa očakávania, no zato v nedeľnej dvojhre sa diali veci...! Do semifinále sa prebojovali dvaja favoriti - Šuník a Paracka a dvaja novici Beleš a Gogola. A potom to prišlo! Čerstvý 50-nik oslávenec Tibor Beleš vyradil menšieho oslávenca Roba Šuníka po skreči a Andrej Gogola ssa nezľakol "Killera" a umnou hrou ho poslal domov po výsledku 6/3. Vo finále nebral ohľad na nikoho a po prvýkrát v histórii si berie domov víťaznú trofej.Presvedčil sa, že len správnou životosprávou ( žiadne tvrdé, radšej kvalitné víno ) to môže niekam dotiahnuť. Pre Tibora to bolo tiež jeho prvé finále... no na víťazstvá má ešte čas... avšak jeho chvíla ešte príde.  

Súčasťou večera bola aj Konferencia klubu, ktorá okrem iného schválila program činnosti na budúci rok a zvolila si VV Karpatie a RK na ďalšie dvojročné obdobie. V novom VV výbore budú : Čambal, Urban, Beleš, Matovič, Šuník, v RK : Gogola, Ortutay, Kristín. Z a noveho člena nášho klubu členovia prijali Rada  Štípalu, ktorý sa zúčastnil viacerých podujatí klubu, prejavil záujem stať sa členom klubu a spĺňa všetky podmienky prijatia za člena klubu.

Zápisnicu o ďalšom priebehu Konferencie nájdete v priebehu budúceho týždna na podstránke - Zasadnutia VV. Vieme že už sa viacerí nemôžu dočkať na fotodokumentáciu z "Horúčky sobotnej noci" a tak bez dlhých reči si kliknite na nášho papparaza... no to najzaujímavjšie zo sobotnej noci nájdete tu

Husa cup 2015 - kto iní ako Trenčania ?!

Zásluhou našich posledných oslávencov Romana a Andreja  sme sa aj tento rok mohli stretnúť na športovo-spoločenskej akcii na Čiernej vode - známom štvorhrovom turnaji HUSA CUP. Aj keď išlo o to - predovšetkým sa dobre najesť, k dobrému zvyku patrí absolvovať aj športovú časť - štvorhrový tenisový turnaj. Zišlo sa 8 vyrovnaných dvojíc a môžeme konštatovať, že sme si fakt dobre zahrali. Ako to už býva pomaly zvykom - Andrejovu sponzorskú cenu ( voucher na tučnú večeru v restaurácii Pulitzer ) si berie do Trenčína dvojica Hojsík /Stuchlík, ktorá vo finále zdolala tiež trenčiansku dvojicu Lazarčík/Nemček. Hladní tentoraz zostanú bratislavskí semifinalisti Urban/ Loffler a Šuník/Ondrášik. Pravda, zlatým klincom programu boli Pulitzerove husy, a tie sa naozaj vydarili. Spolu s chutnou kapustičkou, lokšíkmi a sladučkým burčiakom rezaným kvalitnou slivovičkou dali zabrať nejednému účastníkovi či účastníčke. Ale veď o to išlo - stretnúť sa a zabaviť v kruhu priateľov. Preto potešilo, že aj členovia čo sa nemohli z roznych príčin zúčastniť turnaja, prišli aj s rodinami a detmi povzbudiť... Ešte raz velká vďaka Andrejovi a Romanovi, ktorí pre nás všetkých pripravili naozaj príjemné sviatočné popoludnie . Tentoraz naozaj len pár fotografií z tejto akcie ma paparazzo ( kým bol fotograf ešte triezvy :-) )

Jadran Cup 2015 - bolo, ako ešte nebolo!

Jadran Cup ani tento rok nesklamal. Je pravda, že účasť na turnaji nebola najpočetnejšia, ale my dvanásti "mesiačikovia" sme sa na kurtoch nestratili... Príjemne sme si hneď prvý deň odohrali dvojhrovú časť turnaja, kde ako sa už spomínalo na inom mieste, sa do semifinále po prvý krát v 20. histórii dostal nestárnuci mohykán Boris Kristín. Jeho zápas s Miškom Mojžišom vojde do análov..... našej histórie. Od tohto momentu Borisovi nepovieme inak, ako "ten čo porazil Mojžiša!"..... Vo finále sa nakoniec stretli dvaja najväčší favoriti. V semifinále Stano Loffler po tažkom boji nakoniec vyradil stále sa zlepšujúceho Tibora Beleša a Juro Ondrášik unaveného Borisa. Pohár za víťaztvo nakoniec berie do Bratislavy Stano Loffler po víťazstve 6/3. Finále štvorhry bolo v réžii Mata Ziga s Tiborom Belešom, ktorí porazili dvojicu Stano Loffler + ten čo prehral s Borisom ( M.M z M).

Pravda už roky vieme,že  Jadran Cup nie je len o tenise a tak pod taktovkou skvelého organizátora a sponzora volejbalovej súťaže Ivana Siváka sa odohral aj stále populárnejší beach volejbalový turnaj. Účasť 5 vyrovnaných trojčlenných družstiev, divácka kulisa ako v Brazílii, neuveriteľné smeče a robinzonády prilákali aj davy z okolitých pláží. Nakoniec našťastnejšía odchádzala trojica pod vedením kapitánky Majky Chlupisovej a jej nosičov Maťa Ziga a Maja Goleja, tesne za nimi sa umiestnila trojica s kapitánkou Lenkou Chlupisovou a nahrávačmi Maťom Vančom a Robom Zemanom. Bronzový stupienok obsadila Natalka Plunárová s kazimrdmi Sivákom a Plunárom. Na celej čiare prepadli Urban s Lofflerom, keď ich ani famóznym bagrovým podaním nedokála zdvihnúť kapitánka Kika Siváková. Naopak krásne piate miesto obsadila rodina Ondrášikova v zložení otec, dcéra, matka, kde alternoval aj adoptívny syn Tibor Beleš. Beach volejbal sa stáva veľkou atrakciu i zábavou a už teraz je jasné, že o rok si to na piesku rozdáme zasa!

Záver treba konštatovať, že aj keď Jadran Cup prilákal do Portorože len 10 členov Karpatie, celkovo bolo na akcii 96  účastníkov ( z toho 35 detí), ktorí strávili pri nádhernom počasí pár príjemných dní, spoznali nových priateľov a určite neľutovali čas ani peniaze vynaložené na strávenie posledných prázdninových dní pri mori. Bližšie o akcii už pravdže má nás paparazzi vpravo hore!

 

Jubilejný 20. ročník Gentleman´s Cup-za nami !

Písať v superlatívoch o turnajoch v Luhačoviciach je ako nosenie dreva do lesa. Tí, ktorí si toto malebné kúpeľné mestečko obľúbili sem každý rok chodia veľmi radi. Ostatní si nájdu iný program... No aj tých 16 -17 prihlásených hráčov si ideálne bez stresu a v pohode zahrá svoj obľúbený tenis no hlavne sa opäť stretne na dva dni so svojimi blízkymi priateľmi a kamarátmi. Sobota je venovaná už tradične turnaju vo dvorhre - v nedeľu sú na programe zasa štvorhry. 
Za sobotnajšie výkony v horúcom sobotnom počasi si však  všetci hráči zaslúžia absolutórium. Pri 33 st. C už len spoločenské posedenie pri pivku stálo dosť veľ síl... preto sa ani netreba čudovať, že už skupinách sme zaknihovali niekoľko prekvapení. Snáď medzi najväčšie patril postup Petra Plunára na úkor nasadenej trojky Andreja Gogolu...V štvrťfinále obhajca trofeje Stano Loffler zostal na rakete stále sa lepšiaceho Tibora Beleša. Vítazstvo vo dvojhre nakoniec získal Pali "Killer" Paracka, ktorého prehra v skupine s Ondrom Turanom nakopla na spanilú jazdu a vo finálovom zápase Ondrovi prehru oplatil aj s úrokmi. Večer však už patril nášmu sponzorovi,oslávencovi no hlavne kamarátovi -Jardovi Pašiakovi, za čo mu ešte aj takto  verejne veľmi pekne ďakujeme. Nedeľa to je už iné kafe..od rána začali súbaje v spoločenskej, no stále velmi prestížnej štvorhre. Bez účasti trenčianskych "golfistov" sa očakavalo, že víťazstvo tentoraz poputuje do Bratislavy. A tak sa aj stalo...novozložená dvojica Matovič /Gogola sa dlhšie zohrávala (zo skupiny postúpila len vďaka lepšiemu skóre), no potom už šliapala na plné obrátky a vo finále dokonca Lofflerovi s Čambalom nadelila nepopulárneho kanára, Jubilejný 20. ročník nášho najstaršieho turnaja skončil, ale už dnes vieme, že aj pri 21. ročníku sa stretneme v prekrásnych moravských kúpeloch - oáze kľudu a pohody. Fotografie z akcie má ako vždy - náš paparazzo. Ďalší turnaj bude v slovinskom Portoroži (26. -30.8.2015) a vzhľadom pre malý záujem ho buď otvoríme aj pre nečlenov, alebo ho odohráme za jeden deň.

VITAR CUP 2015 - aneb Miškova pätdesiatka dopadli na výbornú !

Náš tretí turnaj zo série ATO sa tento rok mimoriadne presunul do Martina, kedže v týchto dňoch sa významného jubilea dožil nestor martinského amatérskeho tenisu a expert na výživové a iné doplnky - martinský sexsymbol - Michal Mojžiš. A že si takéto superlatívy zaslúži sa mohli presvedčiť všetci, ktorí tento víkend zavítali do Martina! A tých veru nebolo málo...veď účasť 30 hráčov svedčí o tom, že takúto príležitosť si nechá ujsť len blázon... A kto prišiel - určite neľutoval! Jedla viac ako na svatbe, pitia ešte viac a zábava gradovala už od privitania... No aj napriek obrovskému náporu na naše žalúdky, tenis sa hral pohľadný -miestami až výborný... v prvom semifinále skončila nasadená jednička - Stano Loffler na rakete skvele motivovaného Roba Šuníka po prehre 3/6 a v druhom semifinále Pali "Killer" Paracka deklasoval prekvapeného Nora Mrázika 6/0. Vo finále novopečený otec Robo Šuník prekvapujúco umnou hrou prekvapil aj Paliho Killera a svojmu prvému synovi Bobíkovi mohol venovať prvú víťaznú trofej z Martina. A naozaj zaslúžene ! V nedeľnajších štvorhrách to bolo tiež napínavé. V semifinále na seba narazili najväčší favoriti Mrázik/Lazarčík a Beleš/ Chlupis. Trenčania zúročili svoje bohaté turnajové skúsenosti a postúpili do finále po výhre 6/3. Aj druhé semifinále bolo vyrovnané, no skúsení hrcovníci Turan/Zelienka nenašli protizbraň na nevyspytalených bratislavčanov Loffler/Matovič a po prehre 4/6 mohli finále sledovať len spoza plota. To však netrvalo veľmi dlho, lebo Mrázik /Lazarčík sa asi ponáhlali domov a  nadelili Lofflerovi s Matovičom nepopulárneho kanára!  Výsledky sú jedna vec - no pocit, že sme strávili naozaj fantastický vikend v kruhu priateľov - to je k nezaplateniu. Nech si hovorí kto chce - čo chce - opäť sme sa mohli presvedčiť, že Karpatia síce za 20 rokov trochu zostarla, ale to tam žije a ešte dlho aj žiť bude! A presvedčiť sa o tom všetci môžeme už opäť o 14 dní, kedy nás čaká najstarší turnaj Karpatie - populárny Gentleman´s Cup v Luhačoviciach. Prihlasovať sa na turnaj môžete už teraz. Fotky z Vitar Cupu môžete nájsť ako vždy - u nášho papparzza. 

Milí priatelia

Tak po 4 rokoch je tu možnosť sa  opäť stretnúť na Kaprune a zaspomínať si na "staré časy" ( Kaprun organizujeme od r.1997) v termíne 29.4.- 3.5.2015. Zvlášť teší, že iniciátorom akcie boli naše deti, ktoré sme brávali na Kaprun, keď ešte neboli plnoleté.... a teraz vlastne chcú v tejto tradícii zábavy, športu a relaxu pokračovať. Obmenili sme trochu ubytovanie, poľskú kucharku Goshu a Pinzgauernhof sme tento rok vypustili z ponuky a rezervovali sme ubytovanie v Kaprun - Baranek ( vhodné pre rodiny s deťmi - vypredane  !!!,) , penzión Katarinenhof (vhodné pre rodiny bez malých detí) -  uvolnila sa 1/2 izba , a pre náročnejších v hoteli Martini s polpenziou - volných este 8 /2 izieb ! . Ubytovania sú tesne vedľa seba!  Okrem lyžovačky na ľadovci  a diskotéky na snehu, usporiadame tradičný futbalový zápas starí versus mladí, a stolnotenisový turnaj rodín.  Pre nelyžiarov  či malé deti je možnosť návštevy novootvoreného SPA centra Tauern Spa priamo v Kaprune.   

Pravdaže kapacity nám nebudú vzhľadom na atraktívny termín rezervovať dlho  a tak tí, čo by chceli s nami absolvovať túto nezabudnuteľnú akciu   nech nam dajú vedieť  najneskôr  do konca mesiaca november. Stačí zaplatiť zálohu 50 € / izbu a my  Vám budeme garantovať ubytovanie podľa Vášho výberu. Prihlasujte sa mailom na paxtour@paxtour.sk, napíšte ktoré ubytovanie požadujete, zloženie izieb a mená účastníkov. Pre pamätníkov ponúkame pár fotografií z čias minulých (2003, 2004, 2005, 2006, 2008, 2009, 2010 )  a záujemci o info o cenách a ubytovaní si kliknú sem.K dnešnému dňu je prihlásených ( so zálohou )  22 ľudí ...

 11. ročník "Prostejovskej 4 " úspešne za nami

Novovytvorený štvorhrový rebríček po 2. tohtoročnom turnaji ! 
 

Prostejovská štvorka alebo NMK - Neoficiálne majstrovstva Karpatie vo štvorhre sú úspešne za nami. V dobre známom prostredí komplexu Agrofert v Prostejove sme sa stretli už 2x ( predtým 9x v Kurdejove) a veru bolo sa na čo pozerať. 12 vyrovnaných párov zviedlo neúprostné boje - ako na kurtoch - tak i v bare. Aj keď všetky boje boli vyrovnané a napínave, nakoniec či náhodou, osudom alebo športovým umením opäť  medzi posledné štyri najlepšie páry dostali všetci trenčania a jediný zástupca "paštikárov" Tibor Beleš. No bol to predsa tento posledný mohykán, ktorý spolu s Norom Mrázikom zodvihol putovný pohár nad hlavu a ich mená sa nezmazateľne vryjú do histórie. Mlaď tentoraz dominovala nad skúsenosťou, keď vo finále porazili dvojnásobných víťazov - Janka Lazarčíka s Julom Mihálikom 7/4. Pred bránami finále napokon skončili svoju púť aj obhajcovia prvenstva Hojsík /Zigo a Stuchlík/Šuník. Útechu o 5 miesto vyhrala dvojica Chlupis /Mišenda jr. a o 9.miesto Letrich /Mojžiš. My ostatní sme sa zúčastnili, bojovali ...a zasa nič. No aspoň vďaka Maťovi Matovičovi a  Borisovi Kristínovi môžeme skonštatovať, že sme trenčanom pripravili naozaj dobré podujatia. No hold kto umí -ten umí a kto neumí - ten organizuje :-). Ale nevadí, rok je dlhý a aj šťastie sa raz musí unaviť !  Pár fotiek z tejto vydarenej  vlastní náš paparazzi. Najbližšie sa stretneme v Martine na Vitar Cupe o ktorom vás budeme informovať čo najskôr.

Valentin Cup - štvorhra kat. 100+  Bratislava

Pre všetkých, ktorí si chcú konfrontovať svoje tenisové umenie s podobnou vekovou kategóriou vo štvorhre pripravili naši priatelia z klubu PRO SET v Petržalke medzinárodný  jednodňový štvorhrový  halový  turnaj  kategorie  100+ .( súčet veku oboch hráčov musí byť 100 a viac) Turnaj sa uskutoční  v sobotu dňa 14.2.2015  pod názvom Valentin Cup 2015   na  4 antukových kurtoch klubu  PRO SET ( nachádza sa v areáli ZŠ Vlastenecké nám. 1., Bratislava, mestská čast Petržalka) Prihlasovať sa môžete centrálne na stránke našich moravských partnerov ATP Valašská.   Najväčší favoriti Karpatie sa už prihlásili.... Bližšie o turnaji na tomto letaku

Večierok členov a priateľov Karpatie  

pri príležitosti 20. výročia založenia klubu

 

 Keď v roku 1995 sme v Trenčianskych Tepliciach organizovali náš prvý tenisový turnaj -netušili sme, že táto naša "zábava" bude mať také dlhé trvanie. A veru bol to skvelý nápad, po 20. rokoch sa stretnúť a zaspomínať si na časy, keď sme boli mladší, krajší a výkonnejší... Miestom nášho rendez-vous bola ako už býva pomaly  v Bratislave zvykom naša"domáca" reštaurácia Pulitzer u zlatého jeleňa. Náš najmladší člen klubu Andrej Gogola pre nás pripravil opäť skvelé prostredie s fantastickým jedlom a chutným polnočným prekvapením. Zlatým klincom večera bola tentoraz kapela "Starý orchestrión" s famóznou speváčkou Vlaďkou Kosorinskou. Ako sa má tancovať nám predviedla dcéra nášho nebohého priateľa Stanka - Mirka Kosorínová s partnerom. A potom už svoju "dirigentskú " taktovku prevzal moderátor večera- Ivan Sivák, ktorý nás presvedčil, že okrem talentu na loptové hry má asi talent na všetko ostatné. Bolo naozaj potešiteľné, že na našu akciu prijali pozvanie aj niektorí bývalí členovia či kamarati a priatelia nášho klubu. Potom už celý večer rýchlo plynul vo víre tanca, skvelého vína a naozaj výbornej zábavy. Polnočná tombola bola zaujímavým spestrením a potvrdila aj ľudský rozmer nášho klubu. Výťažok z tomboly sme sa rozhodli venovať pani Drahošovej - mamičke s dvoma postihnutými detmi ku ktorej osud nebol  až tak naklonený ako k nám. A to, že naši členovia a priatelia nemajú hlboko do vrecka, nás presvedčila aj výsledná suma na túto dobrú vec - celých 500 Eur. Na toto krásne gesto sú naozaj zbytočné ďalšie slová... Zábava gradovala a tak poslední vytrvalci sa rozchádzali tesne po tretej hodine rannej. Naozaj úprimná vďaka patrí všetkým, od tých, ktorí túto akciu vymysleli , cez tých - ktorí ju organizačne pripravili až po všetkých, ktorí prišli a oslávili s nami toto krásne jubileum. Neostáva nám nič iné, len si popriať do ďalších rokov čo najviac takýchto stretnutí v príjemnej atmosfére a v kruhu všetkých nás - priateľov dobrej zábavy a snaživého tenisu. Pár "roztrasených "fotografiíí a videí u nášho paparazziho...  

NOVOROČNÝ TURNAJ

Po rokoch sa Novoročný turnaj opäť vrátil do Bratislavy. Vďaka organizátorom a sponzorom podujatia (Čambal, Gogola, Roško - chlapci ďakujeme!) sme opäť mohi zažiť atmosféru NTC kde hrali takí velikáni ako Mečíř, Hrbatý, Kučera ale i Rodick, Sampras a iní. Aj napriek sťaženým podmienkam sa podarilo počas dvoch dní odohrať všetky zápasy či už vo dvojhrách, ale i štvorhrách. Vo dvojhre si pohár za víťazstvo berie domov Pali Paracka, keď vo finále porazil nestárnuceho Janka Lazarčíka 6/3. Iste treba spomenúť aj debutové semifinále "nováčika" Andreja Gogolu a hlavne jeho víťazstvo nad hráčom roku 2014 Norom Mrázikom 7/5. Druhým semifinalistom bol stále sa zlepšujúci Robo Šuník. Aj vo štvorhre to bolo napínavé  až do poslednej loptičky, no nakoniec opäť sú víťazi z Trenčína. Vo finále pár Mrázik/Stuchlík porazil bratislavských favoritov Paracka/Matovič 6/4. V semifinále svoju púť skončili páry Halanda/Lazarčík i Hojsík /Polák(DK). Bol to naozaj zaujímavý turnaj a hlavne bola skvelá účasť - veď 28 hráčov vo dvojhre a 34 vo štvorhre - to tu už dávno nebolo. Pravda, nezabudli sme ani na nášho člena a priateľa Stanka Kosorína, ktorý už bohužial nie je medzi nami - no jeho fotografia s horiacou sviečkou nám ho bude vždy pripomínať.Na jeho počesť si kamaráti s ktorými hrával zahrali aspoň spomienkové štvorhry.  Je vždy potešitelné, keď naše tenisové turnaje nie sú len o tenise. Vďaka vstupu Samka Roška medzi "dospelákov" a ústretovosti Andreja Gogolu sme sa mohli v pondelkový večer všetci stretnúť v reštaurácii Pulitzer a pripomenúť si aj 20. výročie nášho klubu. Klubu, ktorý počas svojej existencie zorganizoval viac ako 130 tenisových turnajov, mnoho lýžiarskych pobytov, turistické akcie, ale i bowlingové, badmintonové, husacie i ďalšie akcie. Náš klub nám naozaj mnohí závidia a aj keď sa nám nie všetko vždy podarí podľa predstáv, vieme, že v našej činnosti budeme pokračovať pokiaľ budeme vládať - je to zábava i radosť na celý život! Takže naozaj bolo na čo spomínať i čo oslavovať. Veríme, že sa celý tento rok bude niesť v podobnom oslavnom duchu a takúto účasť a zabavu si užijeme aj na ďalších akciách ktoré pripravíme rovnako zodpovedne. Fotky nájdete opäť u nášho papparaziho a už teraz sa spoločne tešíme na stretnutie pri ďalšej našej klubovej akcii v Prostejove