Kto sme , čo sme a kam ideme...

 

V roku 1995 si po ukončení aktívnej "kariéry" sálových futbalistov povedala partia "mladých ludí", že je treba presedlať na menej kontaktný šport napr. stále populárnejší tenis. A tak na jeseň toho istého roku sa konal úvodný turnaj v Trenčianskych Tepliciach za účasti 8 hráčov v zložení : Urban, Čambal, Plunár, Ondrášik, Šimon, Németh, Horný a Gash. Odvtedy ubehlo zopár rôčkov, pribudlo zopár kíl, ubudlo zopár vlasov a vystriedalo sa na našich turnajoch okolo stovky hráčov. Niektorí noví prišli a hneď sa stratili, iní zostali zopár rokov a vyradili ich zranenia alebo pracovné povinnosti,ale tí navytrvalejší zostali a hrajú alebo sa aspoň zúčastňujú našich aktivít dodnes.

Tenis je skvelý šport - ale nás klub je v prvom rade o partii. O ľudoch, ktorí majú k sebe aj vekovo aj povahovo blízko. Aj vďaka tomu sme spolu už 13 rokov - spoločne trávime chvíle pri tenisových zápoleniach, no hlavne sa celá naša veľká rodina stretáva už roky pri  rôznych športovo - spoločenských akciách,  na lyžovačkách, zápoleniach v bowlingu či turistických výletoch. A práve tam človek zabúda na svoje každodenné starosti  a začne si vážiť veci, ktoré si za žiadne peniaze kúpiť nemôže.

A o tom je náš klub. Pocit, že  žiadnom veku nezostanete sami, že vždy tu bude niekto, kto si s vami zahrá tenis,  budete si mať s kým isť zalyžovať alebo len tak posedieť pri káve.