Tradícia Vitar Cupu pokračuje  ....

V sobotu 19.3. 2022 ( na Jozefa) po dvoch rokoch karantény sa opäť stretávame v Martine pri obľúbenom štvorhrovom turnaji nášho klubu. Prihlásených je 12 dvojíc - hrá sa systémom 4 skupiny po 3 dvojice. Kto postúpi - rozhodne prezident

Zraz všetkých účastníkov je 9.30 hod. v hale v Martine. Kto tam netrafí nech si pozrie www.tennissport.sk

Prvé zápasy začínajú 10:00 hod. (viď rozpis nižšie)

Štartovné      20€ - člen

                   35€ - nečlen

                   10€ - doprovod

Ubytovanie : Penzión Turčianský dvor, Košťany nad Turcom, www.turcianskydvor.sk

2 posteľová izba - 50€ (35€ obsadená jednou osobou)

Občerstvenie zabezpečené :

 9:30 raňajky

13:00 obed

16:00 olovrant

19:30 večera

Rozlosovanie turnaja

Skupina A Koreň/Paracka Beleš/Stuchlík Mišenda/Mišenda
Koreň/Paracka      
Beleš/Stuchlík      
Mišenda/Mišenda      
       
       
Skupina B Hojsík/Zigo Hulla/Homola Kristín/Sivák
Hojsík/Zigo      
Hulla/Homola      
Kristín/Sivák      
       
       
Skupina C Lazarčík/Mihalík Loffler/Tomahogh Roško/Haľanda
Lazarčík/Mihalík      
Loffler/Tomahogh      
Roško/Haľanda      
       
       
Skupina D Šuník/Mojžiš Gogola/Urban Golej/Jelínek
Šuník/Mojžiš      
Gogola/Urban      
Golej/Jelínek      

Rozpisy zápasov

Záp Čas Dvojica Dvojica
1. 10:00 Beleš/Stuchlík Mišenda/Mišenda
2. 10:00 Hulla/Homola Kristín/Sivák
3. 10:45 Loffler/Tomahogh Roško/Halanda
4. 10:45 Gogola/Urban Golej/Jelínek
5. 11:30 Mišenda/Mišenda Koreň/Paracka
6. 11:30 Kristín/Sivák Hojsík/Zigo
7. 12:15 Roško/Haľanda Lazarčík/Mihalík
8. 12:15 Golej/Jelínek Šuník/Mojžiš
9. 13:00 Koreň/Paracka Beleš/Stuchlík
10. 13:00 Hojsík/Zigo Hulla/Homola
11. 13:45 Lazarčík/Mihalík Loffler/Tomahogh
12. 13:45 Šuník/Mojžiš Gogola/Urban

 

Členské na rok 2022

VV Karpatie po zasadnutí dňa 18.12. 2021 (per rollam ) rozhodol o znížení členského. Pre rok 2022 je stanovené členské vo výške 20 Eur / člen / rok. Takisto VV predĺžil dobu splatnosti do 9.1. 2022. Odporúčame všetkým členom zaplatiť čo najskôr, aby sa predišlo zbytočným nedorozumeniam.

Inak všetkým členom, ich rodinnám i priateľom prajeme krásne a pohodové prežitie vianočných sviatkov. Do roku 2022 všetkým hlavne zdravie, trpezlivosť a radosť zo života. Veríme, že sa všetci opäť stretneme čo najskôr na niektorom z turnajov či spoločenských akciách poriadaných našim klubom o ktorých Vás budeme včas informovať.

HUSA CUP

Dňa 9.10.proběhl tradiční Husa cup. Jednalo se o rozloučení se s antukovou sezónou a po delší době i o setkání se nás při dobrém jídle,pití a tenisu.Potěšitelné bylo že turnaje se zúčastnilo 16 aktivních hráčú a přibližně dalších 30 osob bylo aktivních konzumentú výborné husaciny ,burčáku,piva,slivovice a hruškovice.

Turnaj začal velmi aktivně .Hrál se systém čtveřic,které si po každém setu vyměnily parťáka a sčítaly se každému hráči vyhrané gemy.Hned v prvním kole se do toho zažrali někteří hráči tak že po 3 hodinách se doplazili do bufetu a už z něho nevylezli.Přesto kurty nezústaly prázdné a chlapci z TN Miloš a Julo uhráli rekordních 10 setú.V 13.00 potom co nám dovezli husacinu však postupně začalo nadšení z tenisu opadat a zvítězila  degustace Robových vín,Jankovy slivovice a domácí hruškovice, které byly ředěny Prazdrojem.Touto cestou chceme poděkovat Andrejovi nejen za výtečnou husacinu, ale to co předváděl při obsluze všech přítomných ukázalo jeho profesinalitu.

Podzimní sluníčko nás vytáhlo z bufetu ven a tu se rozpoutaly vášnivé debaty o všem možném a přišly si zde na své i početně zastoupené manželky.

Pokud někoho zaujímají i výsledky tak tady jsou:

Snědlo se 9 hus,120 lokší,5 kilo zelí,40 porcí párkú,2 krabice pizzaštanglí Vypilo se :30 l sud piva,15 l burčáku, 3 l slivovice a hruškovice 40 fl minerálky a

             káva a čaj se nepočítala.

 

Mužem večera se stal Ludo a jeho kombinace kdy slivovíci zapíjel burčákem měla fantastický úspěch i odezvu.

Nakonec se nám podařilo všechny unavené tenisty naložit do aut a tuto akci zdárně ukončit .Věřím že i v příštím roce si najdeme na Husa cap čas.

LAUGARÍCIO CUP 2021 - PIEŠŤANY

Po dlhšej pauze, vynútenej pandémiou COVID-19, máme za sebou ďalší skvelý tenisový turnaj,  ktorý sa tento víkend (26. a 27. júna 2021) uskutočnil v réžii ostrieľaných organizátorov z Trenčína a oslávencov Borisa Kristína (60) a Maja Goleja (50) - v krásnom tenisovom areáli  HS CENTRUM Piešťany.

Na zabezpečení turnaja sa finančne podieľal aj samotný klub TSF Karpatia.

Turnaj začal tradične príhovorom hlavného organizátora Maťa Z. – a išlo sa na vec.

Hneď prvé kolá súťaže ukázali, kto sa ako pripravoval počas lockdownu. Jeden z najúspešnejších párov histórie klubu Janko L./Julo M. dostal lekciu 1:6 od outsiderov súťaže Jura U./Stana L.

Ďalšia hviezda minulých rokov Jano O. so zdravotne handicapovaným Lacom Č. ani v súčte všetkých odohratých zápasov nedosiahli métu 6 vyhratých gamov.

A úplne najväčší výbuch zaznamenali horúci favoriti na víťazstvo Robo Š/Andrej G. , ktorí prehrali v semifinále s neskoršími víťazmi Tibor B./Mišo M. pomerom 2:6, čo je výsledok na hranici debaklu.

Tí následne vo finále porazili  prekvapenie turnaja - dvojicu Samo R./ Maťo M. 6/4

V semifinále aj samotnom finále sa ukázala psychická odolnosť najmä u tých hráčov, ktorým pandémia po zdravotnej ani ekonomickej stránke  neuškodila a šepká sa, že práve naopak...

Na druhej strane treba objektívne uznať, že  víťazstvo „promovaných inžinierov“ s mierne zaoblenými postavami bolo úplne zaslúžené.

Posedenie na terase miestneho reštauračného zariadenia oživili domáce liehoviny dovezené členmi klubu a tiež skvelá ponuka vín od Roba Š.

Večerné posedenie bolo tentoraz bez hudobnej produkcie. Ale po náročnom dni do tanca nebolo už nikomu.

O 21.00 mal večerný program oživiť  sólovým spevom Tibor B. a tanečnou kreáciou Andrej G., ale počas prezliekania kostýmov obaja zaspali, čím čiastočne narušili toto veľmi úspešné športovo-spoločenské podujatie. Bola to asi jediná škvrna na tomto peknom stretnutí členov a priateľov tenisu TSF Karpatia.

Druhý deň začal podľa očakávania. Záujem o súťaž v dvojhre bol minimálny a tak víťaz vzišiel z „rozstrelu“ kameň, papier, nožnice medzi favoritom č. 1 Palim P. a favoritom č. 17 Andrejom G.

Po dramatickom priebehu sa nakoniec z prvého víťazstva na okruhu tešil Andrej, familiárne prezývaný Google II.  Pali P. sa po nepresvedčivých výkonoch na kurte aj v „strihaní“ rozhodol zmeniť prezývku „Killer“ a odteraz mu môžete hovoriť Paľko.

Členom vedenia klubu a organizátorom turnaja sa nakoniec podarilo nájsť a odovzdať ceny víťazom aj oslávencom a tým pádom všetci účastníci turnaja ako aj účastníci oslavy narodenín, odchádzali z Piešťan spokojní a plní zážitkov z príjemne prežitého víkendu.

 Potešila ich tiež informácia prezidenta klubu o plánovanej akcii v Portoroži (koncom augusta) a tiež iniciatíva tradičného organizátora „Husa cupu“ Miloša F.  (17. júla 2021 na ČV)

Záujemcovia nech sa čo najskôr prihlásia u Miša, alebo Miloša, nech vedia organizačne pripraviť obidve tieto pripravované akcie.

Tešíme sa na skoré stretnutie.

Pár fotiek z akcie si pozriete tu

Fotogaleria

Naše akcie roku 2014

31.12.2014 15:05
Sunwines Cup - Prostejov Husa Cup - Čierna Voda Jadran Cup - Portorož Gentleman´sCup - Luhačovice Prostejovská "4" - Prostejov Novoročný Vitar Cup - Škorcova...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Plánované akcie v roku 2022

 

 

 

Celkové statistiky:

Statistika všeho možného:

Pokud tě zaujímá statistika našeho klubu tak si klikni na jednotlivé odkazy:   Přehled všech hráčú.kteří odehráli minimálně 1 oficiální turnaj TSF Karpatia:Historie turnaje 2.xls (41 kB) Přehled bodú které získali hráči na turnajích TSF Karpatia:)Historie-body-poř.xls (40,5...

Perličky a statistiky

NEJ..NEJ...NEJ !!!!

Pokud tě zaujímají perličky a statistiky tak si  tu klikni na:NEJ NEJ.doc (26 kB) Členská základna: -    v současné době je nás 37 členú aktivních  a registrujeme 3 čestné členy -    Máme dohromady 1843 let (prúm:49,81 let) a letos do kategorie...

TOPlist