3. ročník Bowling Legon Cup - Demark

3. ročník Bowling Legon Cup - Demark

3. ročník bowlingového turnaja  Legon Cup 2009

Termin : 24.1. 2009

Miesto konania : Demark

3.ročník bowlingového turnaje smíšených družstev už je za námi!

Dobojováno! Ve skvělé atmosféře,s velkým elánem a bojovností proběhl již 3.ročník TSF Karpatia v bowlingu.Výkony ve všech kategoriích byly tak vyrovnané,že rozhodovaly pevné nervy v posledním kole.I když nakonec museli být vyhlášeni vítězi tak poražený nebyl nikdo.! V  hlavní soutěži smíšených družstev si skvělým finišem zajistili 1.místo Alice a Peter Ondrejičkovci před dvojicí Janka a Miloš Fiedlerovími a na 3.místě skončili Janka Markovičová a Juro Urban.O tom kdo a jak je dobrý s koulemi nás přesvědčily naš lepší polovičky.Tak fantastické falše a cit  v rukách dal za pravdu všem kdo je lepší ze smíšené dvojice.Nakonec zvítězila Marta Dančíkouvá o "prsa"před Alicí Ondrejičkovou a třetí skončila Zuzka Matovičová.V mužské soutěži síla nahradila ženský cit .Mistrem Karpatie se na rok 2009 stal Miki Ortutay po skvělém souboji s Jurajem Urbanem a Petrem Ondrejičkou.Za skvělou organizaci touto cestou děkujeme manželúm Chlupisovým(hlavně Majce),kteří skvěle toto podujatí připravili. Škoda jen ,že hoši a devčata z Trenčína nenabrali odvahu aby skonfrontovali své bowlingové umění s bratislavkými mistry...Snad příště...Více fotek najdete v naši  fotogalerii ! Ať žije bowling cup TSF Karpatia v roce 2010 !  

 

Konečné poradie

 

poradie družstvo počet bodov  

naj. bowlerka

počet bodov

 

naj. bowle počet bodov
 1.  Alica a Peter Ondrejičkovci  230    Marta Dančíková  106    Miki Ortutay  141
 2.  Janka a Miloš Fiedlerovci  224    Alica Ondrejičková  104    Juro Urban  133
 3.  Janka a Juro Urbanovci  210    Zuzka Matovičová  99    Peter Ondrejička  127
 4.  Majka a Roman Chlupisovci  177    Martina Franzová  93    Janko Dančík  107
 5.  Majka a Miki Ortutayovci  170    Janka Markovičová  92    Miloš Fiedler  98
 6.  Marta a Janko Dančíkovci  166    Majka Ortutayova  91    Roman Chlupis  94
 7.  Zuzka a Maťo Matovičovci  163    Janka Šimonová  87    Peter Šimon  80
 8.  Martinka a Ludo Koreňovci  138    Janka Fiedlerová  84    Ludo Koreň  79
 9.  Janka a Peter Šimonovci  137    Majka Chlupisová 54     Maťo Matovič  65